karate 2014Stalo se již tradicí,že náš karate klub pořádá v závěru roku vánoční cenu Chodova v karate.Tento rok to byl již 16 ročník.Turnaje jsou vždy dobře organizovány,většinou i dobře obsazeny oddíly karate s velmi dobrou technickou úrovní závodníků a ceny,které si úspěšní závodníci odvážejí jsou dle ohlasu pěkné.Ani v letošním roce tomu nebylo jinak.Do Chodova se sjelo celkem 18 oddílů a v průběhu soutěže proběhlo téměř 300 soutěžních duelů. Z toho lze usoudit na náročnost soutěže,nejen pro závodníky,rozhodčí,ale i celý organizační team.Vše nakonec proběhlo bez problémů, za což všem děkujeme.

Za Budo Nová Role se turnaje zúčastnilo celkem 5 závodníků,kteří startovali v kategorii kumite.Byli to Jan Pařízek,Jan Barsa,Jan Horák,Teodor Vrchlavský a nováček teamu Jiří  Endršt.V náročných soubojích si opět nevedli špatně a celkem vybojovali tři medailové posty a jedno čtvrté místo.Konkrétně J.Horák zlato,J.Pařízek stříbro,J.Endršt si ze svých prvních závodů odváží bronz a T.Vrchlavský cennou „bramborovou „medaili. Jan Barsa,ačkoliv předvedl ve třech duelech dobrý výkon v početně více obsazené kategorii přes veškerou snahu na medailovou pozici nedosáhl.

Myslím,že trenéři mohou být s výkonem svých svěřenců spokojeni.Je škoda,že někteří další členové Budo Nová Role se z důvodu nemoci nemohli turnaje zúčastnit.Všem chceme za dobrou reprezentaci oddílu poděkovat.